Bioethanol

Bioethanolovne, pejse og indretning.
Flydende brændstof og tilbehør

Gå til resultatlisten

Filtre

37 artikler
Gitter med kolonner

Aktive filtre:

Gitter med kolonner

Filter

Aktive filtre:

  • Planika Vertis

    Planika Vertis

    Kampagnepris  €2.300,00 Vejledende pris  €2.570,00
  • Planika Bubble

    Planika Bubble

    Kampagnepris  €1.145,00 Vejledende pris  €1.465,00
  • Planika Senso Burner

    Planika Senso Burner

    Kampagnepris  €990,00 Vejledende pris  €1.100,00
  • Planika Arcticon

    Planika Arcticon

    Kampagnepris  €1.820,00 Vejledende pris  €1.950,00
  • Biobrændselspejs NAIROBI

    Biobrændselspejs NAIROBI

    Kampagnepris  €399,00 Vejledende pris  €420,00
  • Biobrændselspejs TOKYO

    Biobrændselspejs TOKYO

    Kampagnepris  €1.190,00 Vejledende pris  €1.290,00
  • Bioethanol Ethaline 24 liter

    Bioethanol Ethaline 24 liter

    Kampagnepris  €95,00 Vejledende pris  €114,00 Enhedspris €3,96/l
  • Bioethanol Ethaline 36 liter

    Bioethanol Ethaline 36 liter

    Kampagnepris  €140,00 Vejledende pris  €171,00 Enhedspris €3,89/l
  • Bioethanol Ethaline 300 liter

    Bioethanol Ethaline 300 liter

    Kampagnepris  €739,99 Vejledende pris  €899,70 Enhedspris €2,47/l
  • Bioethanol Ethaline 10 liter

    Bioethanol Ethaline 10 liter

    Kampagnepris  €29,99 Vejledende pris  €35,00 Enhedspris €3,00/l
  • Bioethanol Ethaline 1 liter

    Bioethanol Ethaline 1 liter

    Kampagnepris  €4,75 Vejledende pris  €4,99 Enhedspris €4,75/l
  • Elektrisk bioethanolpumpe

    Elektrisk bioethanolpumpe

    Kampagnepris  €19,90 Vejledende pris  €24,90
  • Manuel bioethanolpumpe

    Manuel bioethanolpumpe

    Kampagnepris  €8,90 Vejledende pris  €9,90